Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ba Zed megveer egy Annie-t...

LOL-ba Zed megveer egy Annie-t? Mert nekem nem sikerült . Most adjam el Zedet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 21:19
 1/4 ricsi1911 válasza:

Simán el lehet verni vele Annie-t.


Gyakarolj sokat Zed-el, mert az egy nagyon jó champion!

2014. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pappgr ***** válasza:
Igen, semmiképp se add el. Egy anniet simán le lehet fightolni. Valószínüleg el lett feedelve az az annie és azért vert meg. És egyébként sose add fel ilyen könnyen, ha elvesztesz egy meccset akkor gondolj arra, hogy majd a többit megnyered.
2014. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

embere válogatja. A skillesebb ellenfél általában elveri a kevesebb tudású ellenfelet, lehet bármilyen felállás.


Zed-del elvileg meg kéne verned. Az, hogy annienak ott van egy izom stun tengere, nyilván sokat számít.


Zed eléggé nehéz champ, oké, hogy odamész és elkezded ütni, de ez csak az alap, normálisan pattogni az árnyékok között jóval emberpróbálóbb és rengeteg gyakorlást igényel.


Eladni felesleges, mivel egyszer úgyis megveszed az összes champet.

2014. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából alapból már 51 AP-val jött és nekem semmi runám szóval semmi magic resistem . Gondolom azért vert meg.
2014. dec. 29. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!