Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki aki league of legends...

Gdav98 kérdése:

Valaki aki league of legends EUNE játszik tudna ajánlani egy jó ranked team csapatot, ahova bekerülhetnék?

Figyelt kérdés

Üdv!

Silver III-ba vagyok gdavboy néven. Bármelyik lane-en játszom. Főb hősők, amikkel játszom: Thresh, Blitz, Sona,

Jinx, Ezreal, Caitline, Fizz, LeBlanc, Heim, Zed, Karthus, Yasuo, Nasus, Singed, Jax, Kha'Zix, Zac... Van még pár de most hirtelen ennyi jutott eszembe.



2014. dec. 29. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, én még nem láttam olyat, aki GYIKen talált volna csapatot, inkább LoL fórumokon nézz szét.


Most tudom, hogy nem erre vagy kívácsni, de amúgy egy jó tanács: túl sok championnal játszol. Az, hogy el tudsz találni valakit egy skilshottal még nem jelenti azt, hogy te tudsz is játszani azzal a champpel. Így soha nem fogsz magasra mászni, de legfőbbképp soha nem is leszel jó a játékban (és milyen csapatba kell egy gyenge játékos?). Előszőr szűkítsd le a kört 1 szerepre és 1 fő + 2-3 tartalék champre. Nem is kell mindig rankedet játszanod, csak az a lényeg, hogy ezeket gyakorold. Én is játszottam mindent és én is Silver voltam, ranked már agyonfrusztrált. Elkezdtem normalokat játszani, leginkább Lee-t és Renektont játszottam. Mostmár ha ezekkel ránézek valakire, én megmondom, hogy meg fogom e tudni ölni. Valaki LoL fórumokon ugyanezt írta, amit én, kipróbáltam, kb. 1 hét alatt lett meg a Platinum.

2014. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!