Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a steam-es...

Miért nem indul a steam-es Just Cause 2?

Figyelt kérdés

kb 1 hete megvettem akciósan a játékot. Feltelepítettem, és mikor be akarok lépni, csak fekete kép és semmi más.

Csak ctrl+alt+del-el tudok kilépni, sehogy máshogy. És mikor előhozom a feladat kezelőt, akkor látom csak a kis ablakot hogy a just cause 2.exe működése leállt!!!!! És fogalmam sincs már hogy mit csináljak..... Próbáltam rendszergazdaként futtatni, meg a tulajdonságokba kompatibilis cuccba is belenyultam és ugy sem müködik... Valami megoldás???

előre is köszi.



2014. dec. 29. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd le légyszi a géped konfigját és az operációs rendszerét. Kösz.
2014. dec. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a gépem konfigja:

CPU: AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor 3,50 GHz

GPU: AMD Radeon HD 6800 Series 1 GB DDR3

RAM: 8 GB


OP rendszerem: Windwows 7 64-bit

2014. dec. 30. 18:57
 3/7 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a baj!! Oprendszer: Windows 7 x64


Elindul a játék és leáll!

2014. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az előző vagyok és szerintem nem szereti a Windows 7 x64 -et!
2014. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Windows 7 64X mégsincs ilyen gondom.
2014. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megint én vagyok az ! Újra raktam a gépet x86 os windows 7-re feltelepitettem a videokartyat meg a direct x 10-et és elsőre elindult a játék!
2014. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Régen nekem működött 64-essel akkor most is kéne működnie... úgyhogy nemhiszem hogy újra kéne rakni 86-ra... igaz régen volt ujra téve a gépem, de ha újra is teszem 64-el fogom.. majd akkor kiderül hogy működik-e.. amúgy kiprobáltam feltettem a directx 10-et, úgy sem jó. A videókártya driver pedig naprakész!
2015. jan. 2. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!