Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan játék androidos...

Van olyan játék androidos telóra amit ketten lehet játszani?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy egy játék amit csak ketten, egymás ellen két telóról neten keresztül lehet játszani!

az mindegy hogy milyen fajta játék csak tudtok mondani? valami olyat ami play áruházon fent van és ingyenes



2014. dec. 29. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Asphalt 8: Airborne


Battleship 2


Clash of Clans


első rákeresésre ezeket találtam. Első autós, második stratégiai, harmadik úgyszint, csak inkább egy istenszimulátor.

2014. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legjobb erre a célra a Minecraft, de ott a Worms, ami totál jó szórakozás, meg persze a Naval Clash sem maradhat ki! Jó játékot!
2014. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Worms3.

Most ráadásul az Amazon appstore-on ingyenes. A hétvégén szedtük le mi is.

2014. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

SAS játék, jó kis zombis, lehet co-op ban meg online is :)

itt van gameplay is: https://www.youtube.com/watch?v=MqYmE5F_n9o

2014. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
DUAL vagy DUEL nem tom pontosan, hogy hogyan kell írni, mert rég játszottam vele.
2016. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De jó még a kurve (igen tényleg így kell írni), bomb squad, bomber friends, pixel gun 3d, WoT, Pokemon go, Armored aces....
2016. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!