Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elveszve egy szigeten, horgász...

Elveszve egy szigeten, horgászva és tutajt épitve. Ismerős valakinek ez a nagyon régi játék?

Figyelt kérdés
Keresek egy olyan számitogépes játékot amivel 10évvel ezelőtt játszottam egyik ismerősömnél. A játék ugy nézett ki hogy le volt irva egy háttér sztori ami kb ugy szolt h elmentem hajókázni és a hajó lékett kapott mindenki meghalt kivéve engem mert én kijutottam a legközelebbi szigetre. Innentől kezdve, horgászni tudtam, fát gyüjteni és azt hiszem aludni. Alvásidő komolyan megvolt adva szoval ha jól emlékszem ha nem aludt az emberem hanem inkább horgászott akkor meghalt. 2 féle kimenetelre emlékszem, az egyik az volt amikor jön egy hajó integetek és kiszabadulok, de mivel bekapcoslva hagytam a gázt ezért leégett a lakásom. A másik pedig hogy kalózok kaptak el akik megöltek azt hiszem. Akár fizetnék is ezért a kis vacak játékért! Természetesen Doson is elfutott tehát erősen pixeles játék 6 sor kék pixel volt a tegner 8 sor pixel a fű és igy tovább...Elvileg egy programozónak volt a hobby játék programja szóval erősen valószínű hogy nem nagyon jutott ki dehát manapság már minden megtalálható az interneten:) Köszi!

#horgászat #sziget #elveszve #kalózok felgyujtott lakás
2014. dec. 29. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

tisztára sims 2 elveszett krónika.

A szigetes.

Csak azújabb.

2014. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
The Sims Hajótörött Krónikák
2014. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!