Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas Multiplayerhez...

GTA San Andreas Multiplayerhez küldenétek működő és megbízható hack linket?

Figyelt kérdés
Kéne egy tuti jó ingyenes link ami működik is.Olyan hack kéne amivel örök életem lesz.

2014. dec. 29. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Mi értelme hackelni? Aki szervert futtat az adminokat is alkalmaz hogy szűrjék a csalókat, ezen kívül egy normális szervernek van beépített hackfigyelő szkriptje. Bekapcsolod és egyből bannolnak, vagy pedig az admin kap el és úgy bannol, és annyit ért az örök élet.


Ha nem tudsz úgy játszani ahogy a többiek, neked nem való közösségi játékokkal játszani.

2014. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kértem hanem választ a kérésemre!:)

Nyilván nem vagyok olyan hülye hogy akkor hackelek amikor sok az admin...plusz nagyon ritka az olyan szero ami rendesen megvan csinálva és egyből kiszúrják a hackereket!

2014. dec. 30. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Te egy idióta vagy... ne is írj, nem nézem meg... -_-
2015. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Elég lepukkant helyeken játszol ezek szerint, vagy 12 évesek vezetik akiket nem érdekel és nem is értenek hozzá. Lehet minőségbeli ugrást jelentene ha érettebben gondolkodsz és tisztességesen állsz hozzá egy játékhoz is, és akkor nem kellene hackhez nyúlni.

Ezt azért mondom mert én olyan helyen játszok ahol nem kell az adminnak őrt állnia a sok kölyök mellett, ha valaki hacket használ akkor a többi játékos megy utána, és jelentik meg küldik a levelet az adminnak hogy jöjjön, mert csaló játszik. Normális ember nem is megy olyan szerverre ahol anarchia van.

2015. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmondom nektek hogy nagyon jó szervereken játszom és nem egy szerveren admin is voltam már és jelenleg is vagyok egy szerón!Csak poénból játszom egy angol lövöldözős szerón is amin szerettem volna ezt kipróbálni!Nem a retardált 10 éves gyerek kategóriába tartozom(16 vagyok)...Mint mondtam sokszor voltam már admin és jelenleg is vagyok egy szerón.Tök jó hogy kérek valamit egyébként és rohadtul nem a kérdésre válaszol senki.
2015. jan. 3. 19:31
 6/6 anonim válasza:
Ha még mindig kell adok egy pakkot :D
2015. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!