Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Final fantasy 8 pc változatnál...

Final fantasy 8 pc változatnál, bugosak a feliratok. Hogy lehet kijavitani, patch vagy valamiről nem tudtok?

Figyelt kérdés

próbáltam az 1.3 as nem hivatalos patchet, meg az 1.2 patcheket is, mind2 fajtát.nincs valami másik patch vagy valami beállítási lehetőség, amivel ez kiküszöbölhető? elég zavaró hogy pl.: nem látom hogy mit kapok harc után, vagy a menükben nem minden olvasható.

még mielőtt valaki beszólna tudom nagyon régi játék, de nagyon kedvelem és nem igazán érdekel ha valaki ezt nem így látja.



#Final-fantasy-VIII #finalfantasyVIII
2014. dec. 30. 01:55
 1/3 anonim válasza:
Képet róla, hadd ne találgassunk.
2014. dec. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

beszélgetésnél ugrál a felirat a sarokban, ez mondjuk a leg kisebb bajom vele :

[link]

harcok vége ugyan ilyen minden harc végi irás:

[link]

seed test :

[link]

az egész tutorial menü ilyen :

[link]

az adott beállítási lehetőségek, hátha itt láttok hibát

[link]

[link]

ha számít win 8.1 , 2.4es dualcore, geforce820m 2gigás, 8giga ram

próbáltam az alaplapi chipsettel is, ugyan ilyen volt minden

xp sp3 kompatibilitással futtattatom a programot.

ha jól müködne annak nagyon örülnék.

2014. dec. 30. 15:15
 3/3 A kérdező kommentje:
a beállításoknál írja hogy "8bit paletted texture fail" azt olvasgattam hogy az újabb videokártyák miatt van, de érthető megoldást nem találtam.
2014. dec. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!