Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FSX-Flight Simulator X-hogyan...

FSX-Flight Simulator X-hogyan lehet új repülőket szerezni?

Figyelt kérdés

Videókban láttam hogy olyan repülők vannak mi nekem nincs.

Küldök egy linket amelyben azt szeretném kérdezni hogy hogyan szerezte meg azt a repülőt és (a videó elején) az emberek fölpakolják a gépet meg ki kell nyitni az ajtót meg ilyenek szóval nekem azt csinálja hogy kiválasztom a gépet az elejénél majd lerak a kifutó végébe aztán repülj amerre csak látsz.Megnéztem ugyanaz a játék a csávónak mint nekem.Link: https://www.youtube.com/watch?v=M-a835GVjH8



2014. dec. 30. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a video címében is látod ez egy PMDG 737 700 NGX.



Figyelmeztetlek ezt a gépet sokkal nehezebb kezelni az FSX "beépített" 737-esénél. Eleve neked kell az FMSt felprogramozni és konfigurálni. Sokkal többet nyújt mint egy alapgép ám több ismeretet igényel.


Jó repülést!

2014. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A videóban látott FSX teljesen fel van "turbózva". Magyarán az alap FSX hez képest benne van neki a PMDG NGX, GSX, ORBX, ASN. Ez egy nagyon összetett játék, ez nem úgy működik, mint bármely mezei busz vagy vonat szimulátor. Ezt a gépet meg kell tanulni vezetni, ami adott esetben tapasztalatok nélkül napokba, hetekbe is eltarthat, hiszen olyan mint az igazi. Sok-sok dolgot kell benne kapcsolgatni. Csak olyanoknak való, akiket tényleg, igazán érdekel. És ezért szép ez a "játék".
2014. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen engem nagyon érdekel és már 1 éve játszok a játékkal és nem unom meg szóval minden gépet ami van nekem tudom kezelni és mondtátok hogy vannak ezek a hát mondhatom így hogy kiegészítők?Honnan lehet ezeket megszerezni?Letölteni?
2014. dec. 31. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:

A nagyobb torrentkeresőknél beírod, hogy aerosoft vagy fsx keresőszavakat. Írtam linkeket, de a gyakorikérdések adminja kimoderálta ( azokat is amelyeket "szövegesen" írtam ki ).


Az Aerosoft Airbus X extended-et ajánlom, mert itt van CO-Pilóta aki segédkezik a checklist procedúrák alatt és betekintést ad egy bonyolultabb gép vezetésébe + mellékesen nagyon jó magyar kézikönyv is van hozzá.

2014. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző jól mondja, Airbus X nagyon jó és szépen vezethető meg vezeti is magát ha arról van szó. Igaz ha mondjuk eléggé kezdő vagy nem ártana először kicsit VOR to VOR -t repülni kisebb gépekkel meg a megközelítéseket gyakorolgatni. Ezek mennek ?
2014. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy mennek a kisebb gépek.A Nagy 4motoros gépekkel van egyedül bajom a leszállással,még azt gyakorlom de azon kívül minden megy és ezért szeretnék olyan gépeket amelyeket már nehezebb vezetni.
2014. dec. 31. 17:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és a másik hogy ajánlottátok nekem az airbus x extendedet és megnéztem tényleg nagyon jó,tudtok nekem linket küldeni hogy honnan érdemes letölteni?
2014. dec. 31. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Extended óta már van még újabb kiadás, az A318/A319 ben alkalmazott újítások vannak benne. Nos, bármit beírok google ba nem akar kidobni egyet sem. A legújabb Extended az a V1.16 Hotfix 019, de 0 seeder. Szóval várjál és inkább most szilveszterezz.
2014. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2014. dec. 31. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!