Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból Jeles 21. epizód!...

Csábításból Jeles 21. epizód! (? )

Figyelt kérdés

Melyik válasz lett volna a jó a piroskás darabban ha Kentinnel akartam randizni?

(Castiel nagymama)

Milyen szép ruhád van

Milyen nagyok a fogaid

Milyen rossz a szájszagod

(Elfelejtettem a szöveget)

Mert nem kaptam képet :/



2014. dec. 30. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott elvileg azt kellett volna mondani, hogy "milyen nagyok a fogaid". Bar eloszor en se ezt mondtam, hanem ezt: "milyen szep a ruhad". De arra Castiel nem volt hajlando valaszolni. Viszont a vegen en igy is megkaptam a kepet Kentinnel. Nemlehet, hogy tul kicsi nala a merod es ezert nem kaptad meg?
2014. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy mindegy melyiket választod, csak az a lényeg, hogy amikor a tornateremben átveszitek a szöveget és megváltoztattok pár részt, utána az előadáson ugyanazokat kell választani.


Ha kaptál Castiellel képet, akkor azért nem kaptál Kentinnel, mert Castielnél nagyobb volt az esélyed. Ha nem kaptál Castiellel sem, akkor vagy azért, mert nem azokat a válaszokat adtad a színdarab közben, amelyeket a próbán kiválasztottál, vagy azért mert nagyon kevés az esélyed Kentinnél.

2014. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát nem tudom hogy melyiket adtam meg...

de kentinnél +70 az esélyem...az kevés?

amúgy köszi a gyors válaszokat :))

2014. dec. 31. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem kevés, és ha Castielnél ennél kevesebb, akkor Kentinnel kellett volna képet kapnod.

Szerintem az lehetett a baj, hogy amikor átvettétek a szöveget a tornateremben, akkor választani kellett 3 alkalommal, hogy milyen választ adsz. Aztán az előadáson is azt kellett nyomni.

Pl. ha Castielnél mikor nagymama azt javasoltad, hogy "Milyen nagyok a fogaid" akkor az előadáson is ezt kellett választanod, másként olyan, mintha elfelejtetted volna a szövegedet, ezért nem kaphattál képet.

Ha a "Milyen szép a ruhád" választ javasoltad az epizód elején, akkor pedig ezt kellett az előadáson is választani. És ezt nem csak Castielnél, hanem Natanielnél is és Amber barátnőjénél is. Magyarul mindig olyat kell a színdarab alatt választani, amit előzőleg megadtál a próbán.

2014. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Most már világos :)

2015. jan. 1. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!