Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet galge (vagy olyasmi)...

Kisgm kérdése:

Hol lehet galge (vagy olyasmi) játékokat venni, rendelni PC-re?

Figyelt kérdés

Akár neten, akár boltban teljesen mindegy.

Csak légyszi minél több helyet mondjatok, úgy értem, hogyha többet is tudtok akkor az összeset írjátok le ha lehet.


(Még csak annyi, hogyha neten, akkor ha tudjátok leírnátok, hogy tudok fizetni, mert abban nem vagyok annyira otthon.)



2014. dec. 30. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
"Galge"= ruhafogas. Szerintem te valami másra gondoltál, de amíg nem írod körül, nem tudunk segíteni.
2014. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te nem a Valve-re gondoltál? Övék a Steam, ahol rengeteg játék van. Külön launchere is van, bankkártyával, paypallel, safecarddal lehet vásárolni neten keresztül, ahol aztán a megvett játék bekerül az adott account könyvtárába


Ha nem erre gondoltál akkor írd körül, hogy mit szeretnél, mert ennek a kérdésnek jelenleg se füle se farka, csak úgy lóg a levegőben különösebb értelem nélkül.

2014. dec. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Szerintem az olyan szavak, mint launcher, paypal, safecard, account kicsit magasak lesznek a kérdezőnknek... :)
2014. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A galge valóban egy játékműfaj.


[link]

2014. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, már megint tanultunk valamit. Ha dating simulatort írt volna, úgy értettem volna.
2014. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.


Másodszor bocsánat, ha nem volt egyértelmű a "galge" szó, de ahogy #5 hozzászóló mondta én dating simulatorokat keresek.


És harmadszor kedves #3 hozzászóló megköszönném, ha a jövőben nem titulálnál hülyének és jó lenne, ha nem is utalnál rá, bár azt el kell ismernem, hogy a 3/4-et tudtam elsőre.(ha csak poénkodni akartál és nem kötekedni, akkor bocsi csak elég nehéz rájönni, hogy egy írott szöveget milyen hangsúllyal talált ki annak megírója)



Akkor tudnátok a kérdésem re felelni, úgy, hogy dating simulatorokat keresek?

2015. jan. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!