Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Diablo 3 még mindig starter,...

V3en0om kérdése:

A Diablo 3 még mindig starter, de miért?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy megvettem a PlayIT Show-n az 576-nál a Diablo 3-at. Elég gyenge a gépem, ezért gondoltam nem aktiválom még a játék kódomat a battle.net accountomba, előtte inkább letöltöm a starter edition-t, amit ugye csak a csontvázkirályig vihetek, és megnézem, hogy a gépem elviszi-e a játékot. Letöltöttem, elindul, tudok vele játszani, király minden... Ezután a kódot a neten a battle.net accountomhoz beaktiváltam. A neten azt írja a battle.net, hogy Standard Edition-öm van. ezután belépek a játékba, de az a jobb felső sarokban a menüben még mindig azt kéri, hogy vegyem a meg a játékot. Ezek szerint a játék még mindig Starter Edition. Mit tudnék kezdeni ezzel a hibával? Már próbáltam, hogy letörlöm a játékot, és újra telepítem a vásárolt cd-ről, de ugyan az. Már ott járok, hogy fogom a cd-t és kidobom a kukába, aztán azt követi a gépem. Valaki aki tud vagy volt hasonló problémája segítsen pls!!!

2014. dec. 31. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
azért ilyen, mert ki kell lépned a battle.net launcherben a fiókodból, zárd be a launchert, majd indítsd újra és jelentkezz be megint. nálam is ez volt.
2014. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha esetleg majd megveszed a RoS-t, akkor megint ki kell majd jelentkezned launcherből meg vissza :) Meg úgy az összes battle-netes játéknél, wow, starcraft, mindegyiknél.
2014. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :D
2014. dec. 31. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyiért vetted?
2015. aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!