Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzolnál van olyan leárazás,...

Konzolnál van olyan leárazás, mint pc-nél origin meg steam ünnepeknél?

Figyelt kérdés

Heló!


Azért kérdezem, mert érdekel, konzolon is lehet-e ilyen jó fogásokat kiszedni, mint most steamen meg originen karácsonyi leárazásokkor. Világ életemben PC-s voltam, de lehet beszerzek egy konzolt is, csak eléggé rémisztőek az árak. Pl steamen 20 ezerből vettem 30 játékot, ps-re vagy xbox-ra mennyi jönne ki ebből? Van valami hasonló akció, letölthetem netről (letölthetősként veszem meg), vagy csak dvd kiadásban van?


Érdekelne hogy is van ez.


Illetve mindegyik játék multiplayeréhez kell valami előfizetés, vagy csak bizonyos játékoknál van ez így?



2014. dec. 31. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Igen. Az egyik egljobb pédla PS Store. Viszont azért hatalmas árcsökkentésekre - 80-90% -, és tömeges leárazásokra ne számíts.

2014. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát ilyen brutál leárazások nem lesznek, mint pcnél mi? Kár.
2014. dec. 31. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Folyamatosan vannak leárazások. Ünnepekkor több de kb. minden héten van 3-4 leárazás. Nagy többségben 50-75%-os. Ezen felül ha előfizeted a PS+-t akkor ezeken a kedvezményeken felül havi 2 játékot ingyen kapsz (amíg előfizetsz, ha szünetelteted az előfizetést és 3 hónap után újra előfizetsz akkor újra játszhatsz vele vagy ha ez idő alatt letörölted újra le is töltheted) és a fenn említett kedvezményeken felül MÉG 75% kaphatsz (bár ez nagyon ritka hogy le legyen értékelve és a PS+ is leértékelje 75%-kal én 1x láttam ~3 év alatt ilyen dupla leértékelést, olyan gyakrabban van hogy 75% sima és ezen felül 10% PS+ kedvezmény)

Én most karácsonykor vettem 2 játékot + 2 (olcsóbb) DLC-t 4300Ft-ért, tény hogy nem olyan olcsó mint a Steam (ott 25EUR-ból több mint 8 játékot vettem) de azért ez se rossz.


Előfizetés:

Xbox-nál:

Minden játék (360 és One)

PS-nél:

PS3: Semmiért sem kell előfizetési díjjat fizetni

PS4: Fizetős játékok multija (F2P játékok multija ingyenes)

Fizetős játék: BF4, CoD, Destiny,... (Megvételnél XY ezer Ft)

F2P: Ingyenes, akkor se kell fizetni a multiért ha te úgy döntesz hogy a MegaMészárlóKard3000-t megveszed valódi pénzért

2015. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát vannak brutál leárazások a Gta 5 One-on 10f onttal kevesebb lett
2015. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 2. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!