Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A régi fat 40gb-os ps3 viszi...

Hansbo kérdése:

A régi fat 40gb-os ps3 viszi a 2014-es játékokat? Megéri megvenni vagy vegyek inkább slimet? És a fat meddig bírja? (Míg tönkre nem megy úgy értem)

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm

2014. dec. 31. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy fat 40 GB minimusm öt éves, semmiképpen nem ajánlom. Vannak legendák a Fat elpusztíthatatlanságáról, nekem kettő is tönkrement. Hangosabb, mint a Slim modell, többet fogyaszt, jobban melegszik.
2014. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És Sárga Ledes lesz ami ugyan javítható de nem véglegesen.
2014. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind a két előttem szólót megcáfolnám. Nekem a megjelenés óta volt PS3 FAT gépem és tökéletesen működött semmi baja nem volt. Pedig azért pörgettem rendesen. 3 hónapja adtam el gyári állapotában és tartozékaival. (PC-re váltás/fejlesztés. Úgy hogy kb tökmindegy, mert ez nem xbox, hogy az első széria kuka.
2015. jan. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: A tényeket (2 db megkímélt, óvott fat PS3-am ment tönkre magától) nem cáfolhatod meg, legfeljebb hozzáadhatod a saját tapasztalatod.

Egy öt éves autó vagy mosógép már elhasználtnak számít, akkor egy konzol miért lenne pikk-pakk állapotban?

2015. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!