Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC-n hogy tudom frissíteni a...

PC-n hogy tudom frissíteni a játékokat mint PS4 és Xbox One-n? Infó.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Láttam a barátomnál, hogy volt amikor az Xbox One-ján kijelent nála, hogy a 'ProEvolutionSoccer 2015' új frissítés van neki, és hogy frissítse, pl. új cipők, arcok, patchek stb. Illetve bármelyik más játékánál azt mondta, hogy automatán frissíti neki, kihozza stb. Ez a PC-s játékoknál is így van? Attól félek ( természetesen eredeti játékról van szó) hogy a PC játékoknál nehezebb, pl. csak felteszik a játék hivatalos weboldalára, hogy van új patch és töltsd le ( tehát nem jelzi nekem, hanem nekem kell nagyon utánajárnom ezekiránt ( patch,addon,moddok stb.) Szerintetek?? Légyszi segítsetek

2014. dec. 31. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha steam-ről vásárolsz, akkor ugyanúgy van PC-n is.
2014. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az jogos persze, de sok játék nem Steames ami pl kéne nekem :) Értem itt mondjuk a The Crew, FIFA15 de bármelyik más új ott hogyan tudom hogy kijelent új patch/modd stb? :)
2014. dec. 31. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Az EA-s játékok Origin-t, a Ubisoftosak pedig Uplay-t használnak, ezekben is van automatikus frissítés.
2014. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!