Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends csak vesztek...

League of Legends csak vesztek rankedban!?

Figyelt kérdés

Körübelűl másféléve játszom.Rankdeozni pedig csak fél éve,

általában topon játszom, a topot szinte mindig nyerjük, de a mid és a bot mindig vesztve van, egyszerűen élvezhetetlen a játék így.Keveset írok a chatbe nem szoktam noobozni és nem szoktam sértegetni a csapattársaim.Silver 2-ből már bronz 1-be estem olyan sok volt a lose, na de ezzel most mit kezdjek?



2015. jan. 2. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:

az se mindegy milyen top-ot viszel. Top meg mid az amivel jól lehet carry-zni egy egész ellenséges csapatot. Utána jungle, ha olyan (pl Khazix).


Rúnáid? hány rúnaoldalad van? Hősök? Mit viszel topra? Builded csak ad/ap, vagy inkább tank/offtank? Ha látod, hogy a jungler inkább ad-s lesz, tankot pickelsz topra? Ha a topos ellenfeled eltűnik szoktál gankelni midre? Rámozdulsz az ellenfélre, segítesz pl junglernek ha a közeledben van bajban? mennyire nézed a minimapot? pingelni szoktál? TP-vel vagy flash ignite-tal járkálsz topra? 20 perc alatt a farmod eléri a minimum 160-at? Átlagos KDA-nál legalább 2x annyi killed van mint halálod? Ha te már sok killt kaptál, szoktad segíteni a csapatodat, és nekik adni a killt, hogy ők is erősödjenek?


Keveset írsz. mi az a kevés? mindig írod a mia-t? Belátod, ha te rohansz be hülyeségből az ellenség közé? Vagy úgy általában mit szoktál írni?


Van itt pár dolog, amin gondolkodhatsz.


Van Duo ranked-re lehetőség, keress valakit, akivel mehetsz és tudtok beszélni (pl ts, skype stb). Mivel top-os vagy, bármelyik posztra mehet, botnál szokták mondani, hogy vagy jó support adc mellé, vagy inkább másik lane, és akkor kettőt tudtok hozni.

2015. jan. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tanket ne játsz, akkor a csapatra kéne támaszkodni. Olyan kell neked, aki ha jól fel van feedelve, akkor 1v2-zni is tud. Manapság jól működik: Irelia, Fiora, Riven, Wukong, Darius. Próbálj gankelni ha már olyan faszául megy éppen a meccs, akár botot is, ha tudod, hogy nem vesztesz vele sokat, vagy csak öld meg az ellenség junglerét. Amit még ajánlok: nézz pár streamert Twitchen, aki topozik, figyeld, hogy mit csinál, miután már abszolút dominálja a lanet.


De ha annyira mászni akarsz, akkor middel/junglel jobban jársz.


#1 Kicsit javítanék: ez nem Amerika, Európában nem "mia"-t, hanem "ss"-t használnak. De legjobb csak pingelni amúgy, haltam már meg, mert írogattam, hogy ss amikor még bronzos voltam.

2015. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amerika? menjél fel euw-re, 2. SS után kapod a napos bant offensive language-ért :) Németek nem szeretik, nem csak amcsiban van mia.
2015. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
EUW-n játszok másfél éve édesem, azt sem tudják, hogy mi az a "mia", nemhogy használnák.
2015. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az érdekes, mert engem meg amiatt bannoltak onnan XD
2015. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát, sokat segítettetek! :D
2015. jan. 3. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!