Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 20 euroér megéri ez a csomag?...

20 euroér megéri ez a csomag? (origin)

Figyelt kérdés

[link]


És ezek közül csak Battlefield 4 -be van multi???


2015. jan. 2. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyikben van multi.
2015. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyban függ attól, hogy mennyire szereted őket. De amúgy nem rosszak, talán a Medal of Honor ami kicsit gyenge közülük csak. Szerintem megéri, ha szereted mind a 4 sorozatot.
2015. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És szerinted összességében jó játékok ?

Fiamnak venném , és én nem sokat tudok róluk .

2015. jan. 2. 22:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettesnek köszönöm nem láttam a válaszát mielőtt kérdeztem a véleményt :)
2015. jan. 2. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves a fiad?

Mivel a Dead Space 3 elég jó horrorjáték, ahol kb 10 méterenként tépnek 5-6 felé az abnormálisabbnál abnormálisabb szörnyek

Mass Effect 3 elég jó a története

BF4 Nekem alapvetően nem jön be a széria, embere válogatja.

MoH, gyengére sikeredett.



Lényegében nem rossz ez a gyűjtemény, 20 eurót megéri, az már más kérdés, hogy mennyire akarsz 4 lövöldözős/hentelős játékot venni a gyerekednek.

2015. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, hát attól függ, hogy mekkora a fiú. A Mass Effect jóformán egy kalandjáték, középfokú angol nélkül kis híján játszhatatlan, az egész arra épül, hogy a játékbeli karakterekkel milyen kapcsolatban vagy, miket mondasz nekik, milyen döntéseket hozol. A Dead Space egy kemény horrorjáték, tehát az sem nagyon ajánlott fiatalabb gyereknek. A másik 2 nem igazán korhatáros.
2015. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze nem egy 12 évesről van szó , végül is Battlefield 4 és Euro Truck Simulator 2 lett az ő döntése alapján :)
2015. jan. 3. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a 2 is jó így egybe, frankón választott. Csak aztán ne hagyd hogy a suli alatt is napi több órát guggoljon a lövészárkokban :D
2015. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!