Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem steam-ről a...

Necro kérdése:

Letöltöttem steam-ről a Magicka: Wizard wars nevű játékot de indításkor azt írja missing easyanticheat launcher. Dll! hogyan tudnám ezt kijavítani?

Figyelt kérdés
sehol nem találtam használható infót erről letöltést vagy valami hasonlót és a steamen se javították ki ezt a hibát :/ ha esetleg le tudnám tölteni ezt a file-t valahonnan vagy valami az nagyon nagy segítség lenne és szerintem még sok embernek

2015. jan. 3. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a játékra. és ott van tulajdonságok, helyifájlok és ott kattingass össze vissza. az 2. és előtt még okosakat mondtam de utána nem tudom mit kell csinálni mert ennyit tudtam értelmezni az angol mondatból meg még találtam egy olyat h ezt töltsd le de mielött letöltenéd kicsit nézután lehet h hülyeséget csinál: [link]
2015. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!