Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Call of...

Mi a véleményetek a Call of Duty Advanced Warfare-ról?

Figyelt kérdés

Jöhet jó, rossz kritika egyaránt.

Feltétlenül írjátok le a véleményeiteket a grafikájáról és a játékmenetéről!



2015. jan. 4. 00:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

A grafika eszméletlen...az is, hogy átlag PC-ken már ez se fut

A játékmenet szokásához híven rövid

És ennyi.

2015. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek veled, de ilyen játékot ne vegyen vagy töltsön le olyan ember akinek átlag PC-je van. Ezt a játékot már felsőbbkategóriás gépekhez találták ki!
2015. jan. 4. 00:28
 3/42 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy a CoD-okat már futószalagon fossák ki, minden évben tök fölöslegesen. Azt sem tudom, hogy hányadik résznél jár már. A 2-vel meg a 4-el játszottam, elég is volt annyi. Egyszerűen nem hagynak időt a játékoknak megérni. Ez az egész sorozat multira van kihegyezve, viszont ha évente jönnek ki az új részek, akkor nincs is ideje rendesen beérni 1-1 CoD-nak. Ráadásul én olyan kritikát is hallottam az egyik résszel kapcsolatban (Ghost), hogy rondább mint a közvetlen elődje, ami eléggé vicc kategória szerintem.
2015. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
Sokadik rókabőr.
2015. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Valamelyikőtök játszott már EZZEL a CoD-dal?
2015. jan. 4. 02:10
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Single player: Élvezetes lövölde. Semmi több.

Multiplayer: Itt ott variáltak, de ugyan az évek óta.

Grafika szép.


kb ennyi.

2015. jan. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
2015. jan. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Jelen esetben igazuk van (mármint az Otherworld-nek) de néha akkora kamu baromságokat állítanak a játékokról, amik benne sincsenek.
2015. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amolyan Crysis koppintás itt a szuper ruhára gondolok amibe erősebb,gyorsabb leszel magasra tudsz ugrani ezt a Crysis szériák is tudják,csak más a story.
2015. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

#9-hez

Igen, de nem baj, hogy így mostmár több játékban is (Crysis, CoD) reklámozzák ezeket az exo felszereléseket, mivel tényleg ez a jövő. A katonák felszerelése, ruházata egyre bonyolultabb és hasznosabb. Ezeket az armor-okat már teszteleik és jópár prototípus (koncepció) készült már el belőlük. Állítólag egy kisebb kórházzal érnek fel. Nem csak erősebb, gyorsabb, hatékonyabb lesz tőle a katona, de még ha azon a többrétegű kevlár bevonaton valamilyen ok folytán megsebesülne a katona, akkor elállítja automatikusan a vérzést és a szükséges gyógyszereket is a szervezetbe juttatja magától. Persze a sok pozitívum mellett, vannak azért negatívumok is. Egy ilyen ruha sem működik magától, valahogy, valamilyen módon tölteni kell, ezt pedig nem egyszerű megoldani, ha mondjuk a harctéren van az ember. Na és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy van, amikor a katonák töb napig/hétig is bevetésen vannak. Saját véleményem szerint ennek megoldására is valamilyen megújuló energiaforrást kellene felhasználni, pl. napenergia, vagy akár a katona mozgásából nyert energiát. Az utóbbit úgy gondoltam, hogy mint tudjuk vannak olyan karórák is, amelyek a kar mozgásából nyernek energiát, és azáltal működnek (személy szerint én is rendelkezek egy ilyen órával). Valahogyan ezt a technológiát is bele lehetne építeni, a megfelelő működés érdekében.

Bocs, hogy ilyen hoszan írtam erről, de úgy gondoltam, hogy ez is hozzátartozik a témához, és gondoltam megosztom veletek, hogy mit tudok erről.

2015. jan. 12. 18:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!