Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crock legend of the gobbos...

Crock legend of the gobbos játék megvan valakinek? Hol tartotok? :D

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban játszottunk vele sokat, magunktól csak a Tél sziget utsó főellenségéig jutottunk, de valahonnan volt kódunk, így a legtöbb pályát végig csináltuk, a Titkos szigetet is.

Most is azt a kódot keresem. :D Megint csak a Tél sziget végéig jutottam, arrgh.

2010. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én már végig vittem az 1-et meg a 2-t is
2010. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez a világ legjobb játéka! Mind a két részét végigvittem!
2010. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
és aki végig vitte, az hogyan győzte le a katicát? még a legelső ellenség? :) :$
2012. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engedned kell, hogy közel menjen hozzád, és akkor lecsap (előtte gyorsan kitérsz előle) és elfárad, aztán megcsapod a farkaddal és elterül, ekkor még egyszer támadsz (rátaposol, duplán nyomod az ugrást), és ezt kell megcsinálni háromszor, a második körben már kétszer kell támadásra buzdítanod, a harmadikban háromszor. :D

Egyébként már lehet hogy mindegy, mert már nem aktuális igaz?

Egyébként biztos lett volna egy video ahol meg tudtad volna nézni (sőt, szerintem azóta már megnézted)

XDDD

2015. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!