Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a Gamer PC mennyire jó, ha...

Ez a Gamer PC mennyire jó, ha az alábbi játékokat akarom rajta hibamentesen, laggmentesen játszani?

Figyelt kérdés

Ő lenne az a bizonyos Gamer PC:

[link]


És ezek azok a játékok amik rajta lennének és mindent fullon játszanék:

- Skyrim (sok móddal, full grafikával, midnen fullon)

- Witcher 3

- The Elder Scrolls: Online

- COD: Advanced Warfare

- Battlefield 4

- Mortal Kombat 9-10

- The Last Of Us

- Need for Speed: Rivals

- Crysis 3

- The Darkness II


Ilyesmik.

Illetve ha ez nem elég jó, akkor innen melyik lenne az:

[link]



2015. jan. 5. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Simán elmegy mindegyik, kivéve a The Last of Us-t, mert a Playstation exkluzív, a Mortal 10 és a Witcher 3 meg még meg sem jelent, ezért nem tudhatjuk, hogy futnak majd.

Na, én megyek is, mert mindjárt jönnek a megmondóemberek, akik szerint 200 ezerből sokkal jobbat is össze tudsz rakni.

2015. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt a b85 lapot sajnálom, ha már i7-et raksz alája :)

Meg a gtx 760-at, ha már ennyit költesz rá. Az nvidia 170W-ot eszik, a proci meg 84 W-ot, egy minőségi 400 wattos táp kiszolgálná a gépet, nem értem minek bele 600 watt.


De egyébként jó kis vas ennyiért.


És így van, lehet mondani a saját összerakást is, bár ott szerintem i5 4690-et mondanak majd neked, hisz játékra kell főként :D

2015. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jó lenne a kérdést átrakni számítástechnika - hardverek részhez
2015. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rossz ez a gépösszeállítás, ha jót akarsz akkor semmiképp se vedd meg.
2015. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan rossz ez a konfig, de én továbbra sem vennék előre összerakott gépet, bár a Computer Imperiumot sokan dicsérik manapság. Egyetértek a #2-es válaszolóval, hogy az alaplap-processzor elég aránytalan, az a videokártya meg nem való egy i7 mellé. A tápegység minőségéről semmi info, lehet, vacak.


Egyébként, nem mindegy, milyen felbontás mellett akarsz te mindent fullon futtatni, nem valószínű, hogy mindre elég lenne az a kártya.


Inkább kérdezősködj a számítástechnika kategóriában, hogy milyen egyedi összeállítást tudnál összehozni. Valóban i5-öt fognak ajánlani, mert játékra nem szükséges i7, és azt a pénzt inkább videokártyába fektethetnéd be.


Utólag még annyit megjegyeznék, hogy megnézném, ahogy te The Last of Us-szal játszol PC-n :)

2015. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyébként manapság sokat néztem és pcx-en és se tudtam sokkal olcsóbban összerakni mint imperiumon :)


Picit aránytalan, de annyira nem rossz. Dobd fel a kérdést számtech - hardverek részhez, hogy mennyiért akarsz gépet venni és írnak neked összeállítást, egy próbát az is megér.

2015. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 danikiller ***** válasza:
FASA konfig. El fog futni mind bár szerintem a crysis3-nál élsimitást lejjebb kellesz venni . Bár ha ez egy előre összerakott gép akkor MEG NE VEDD
2015. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon gépek összerakása terén, ezért gondoltam összerakott gépre...
2015. jan. 5. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:

pcx-nek meg még pár oldalnak van gépösszerakó-ja.

Ott összerakod a gépet, amit írnak neked itt, kérsz összeszerelést és egyben kiviszik neked. pcx-en 5 ezer az összerakás.


Viszont ha összerakott gépet rendelsz egyből és bárminek baja lesz, akkor a komplett gépet kell visszaküldened. Teszem azt meghal az egyik RAM, akkor nem a ramot küldöd, hanem a gépet házastól, hiába berregne el a maradék 4 GB-tal (2x4gb kit).

2015. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg ne vedd. 275000Ft-ból sokkal jobb gépet össze lehet rakani az Ipon.hu-n vagy a PCX.hu-n.
2015. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!