Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan oldalakat ahol...

Tudtok olyan oldalakat ahol xbox360-ra lehet letölteni magyarítást mint pl a Konzolozz, RetroConsolGames?

Figyelt kérdés
Ismerem még a Kingmakers-t ők csinálják a gta 5 magyarítást.Kéne oldal ahol még vannak ilyenekre lehetőségek.

2015. jan. 5. 14:40
 1/6 Csori96 ***** válasza:
Lényegében csak az általad említett két oldal foglalkozik konzolos fordításokkal. Ha egyiken sem találod az általad keresett magyarítást, akkor valószínűleg vagy nem készült a játékhoz vagy nem lett átportolva.
2015. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés akkor köszi. Ha azért találok mêgegyet akkor leírom.Ja és 3 mert a Kingmakers is csinál xbox360-ra.
2015. jan. 8. 07:18
 3/6 Csori96 ***** válasza:
Igaz, de nem konzolos fordításokkal foglalkoznak elsősorban.
2015. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen azt tudom de ha már csak pár magyarítás van nekem már az is jó.Ha még tudsz olyan oldalt
2015. jan. 8. 17:12
 5/6 anonim válasza:
Szia Xbox 360 ra szeretnék letölteni magyarítást és van egy oldal ( Konzolozz.hu) ahol fent van csak nem tudom hogy biztonságos e letölteni onnan fordítást. Tudnál nekem ebben segíteni?
2022. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
konzolozz teljesen megbizhato oldal
2022. dec. 27. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!