Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van 4 játék ami kellene PC-re...

Van 4 játék ami kellene PC-re leírtam mindenek a gépigényét. Valaki le tudná írni mindenből a legerősebbet? Higy biztos mind elfusson. Ram-ot nem írtam azt akarok 6 GB-ot kb

Figyelt kérdés

Cry of Fear

CPU: 2 ghz

RAM: 2048 MB

VGA: 512MB Video Card with OpenGL support


Amnesia The Dark Descent

CPU: 1.5Ghz - Low budget CPUs such as Celeron or Duron needs to be at about twice the CPU speed

VGA: Radeon 9600/GeForceFX


Amnesia: A Machine for Pigs


CPU: High-range Intel Core i5 / AMD FX CPU or equivalent

VGA: High-range NVIDIA GeForce 400 / AMD Radeon HD 6000.


Outlast

CPU: 2.8 GHz Quad Core CPU

VGA: 1GB NVIDIA GTX 460 / ATI Radeon HD 6850

DX: 9.0c

Hang: DirectX Compatible

Hálózat: Broadband Internet connection



2015. jan. 7. 16:10
 1/9 anonim válasza:
kiválasztod a legnagyobb gépigényűt és ahhoz állítod össze a gépet
2015. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de épp ebben kéne a segítség, nemtudom melyik a legnagyobb gépigényű játék.és gondolom van aminek valamelyik gyengébb.ezért kéne mindegyik kategóriából kiválasztani egyet, a legerősebbet hogy azokhoz az adatokhoz igazítsam hogy biztos menjen mind
2015. jan. 7. 16:50
 3/9 anonim válasza:
i5-ös proci 1gbos (ink2) vga + a 6 gb ram elég lesz
2015. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
okés köszi :) majd akkor ezek szerint nézelődök
2015. jan. 7. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:

picit ertelmetlen a kerdes, ossze vissza szedett adatokbol nem lesz normalis geped

ram legyen 4 vagy 8, es mennyi penzed van a gepre? mid van most, es abbol megmarad valamid?

es ennek a kerdesnek inkabb a Szamitastechnikaban a helye

2015. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát monitorom egerem billentyűm van. ÁFÁval együtt kb 80 at szánnék de csak kb 1 hónap múlva akkor lejjebb mennek az árak.Az lenne csak a lényeg hogy ezekből az adatokból a legjobbat kéne kihozni hogy mindet vigye majd a gép.Ennél érthetőbben nem bírom sajnos
2015. jan. 7. 18:40
 7/9 anonim válasza:
hát 80 ezerből nem fog kijönni
2015. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csori96 ***** válasza:

Az általad felsorolt játékok közül a Outlast-nak és az Amnesia: A Machine for Pigs-nek van a legmagasabb (igen hasonló) ajánlott gépigénye.


Szerintem nem éri meg olyan gépet venni, melyen 1-2 éves, nem túl nagy gépigényű játékok közepes/magas grafikai beállításokon futnak. Ha a közeljövőben megjelenne egy játék, mellyel szívesen játszanál, akkor lehet, hogy csak kompromisszumokkal tudnál (a grafikát illetően). Ezért ajánlom, spórolj még egy kicsit.


Nem tudom, hogy és hol tervezed megvenni, de kerüld az előre összerakott gépeket. Inkább kérj meg valakit, hogy állítson össze egy konfigurációt az általad meghatározott összegig. Erre ajánlom az alábbi fórumot: [link] Ha megvan, akkor egy számítástechnikai boltban rakasd össze. Így általában jobb gépet lehet összehozni ugyanazért a összegért, mintha egy előre összerakottat vennél.

2015. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát megvan rá a pénzem csak nem akartam olyan sokat áldozni rá mivel van xbox-om nem gamer PC-t akartam de mivel ezeknincsenek xbox-ra végigjátszanám pc-n.Amúgy nem olyan gépet akartam venni ami össze van rakva.van egy ismerősöm ő eléggé otthon van a témában és van egy oldal ahol ő kap kedvezményt.szóval ő állítaná össze.De akkor áldozok még rá mert egy szar géppel nemsokra megyek.Amúgy a játékoknak az ajánott gépigényét írtam.szóval alacsonyon lehet elfutnának úgyis nem?köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 8. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!