Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 Trendi Tini Cuccok...

Sims 2 Trendi Tini Cuccok telepítése. Valóban ez a baj?

Figyelt kérdés
Megvettem a Sims 2 Trendi Tini Cuccok csomagot. Használt ugyan, de eredeti. Elkezdtem telepíteni, de 77%-nál megállt, és egy idő után kiírta a gép, hogy TS2UPD6D.exe fájlt nem sikerült másolni, megpróbálom-e ismét. Megpróbáltam többször is, de nem segített. Elkezdtem megoldást keresni, és angol nyelvű oldalakon találtam hasonló kérdéseket. Ott felmerült, hogy ha a lemez karcos vagy koszos, az okoz ilyen problémát. Megnéztem jobban a lemezt, és tényleg van rajta egy karcolás...valóban lehet ez az oka? (IKEA Álomotthon Cuccokat és Éjszakákat is vettem, és azokkal nem volt semmi gond, úgyhogy nem tartom kizártnak)

#tini #telepítés #cucc #sims 2 trendi #ts2upd6d.exe
2015. jan. 7. 20:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!