Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6-ban milyen...

Counter Strike 1.6-ban milyen is az a bizonyos "örök ban"?

Figyelt kérdés

IP cím letiltása?

Hogyan lehetne visszamenni arra a szerverre ahonnan letiltottak?


2015. jan. 8. 16:04
 1/6 anonim válasza:
70%
Egyenlő egy bizonyos adat alapján (pl.:IP cím) letiltani, úgy hogy te a büdös életbe ne tudj visszamenni. (csak ha esetleg a szervertulaj de-bannol)
2015. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Léteznek erre a célra szakosodott programok mint Pl:Unban hack de melyik fajta működik is?
2015. jan. 8. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
IP-t azt hallottam lehet cserélni egy programmal, de nem tudom, hogy van-e tényleg ilyen. Nézd meg.
2015. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 S.Máté (Tác) válasza:
100%
Engem egyszer bannoltak már egy szerveről örökre,és én is megkérdeztem hogyan tudnák újra játszani azon a szerón!Azt mondták Unbannt kell kérni a facebookos oldalon! Amikor ki bannoltak útánna ha fel akarsz menni azt írja ki hogy bann infó a konzolba! Ezt le okézod majd megnyomod nullát ott írja a neved ki volt az admin aki bannolt ott van az is hogy un bannt itt kérhedsz azt a linket kimásolod és be másolod googulbe akkor ha minden igaz mindig facebookos oldal ad be ott abba a csoportba belébsz és kérsz egy Unbannt ezt a csoport idővonalába írd! De küld el a bann infót is!
2015. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem kell unvannt me szart se kérni

https://www.youtube.com/watch?v=lLuVRXN49Js

Töltsd le és rakd be a játék mappájába(NE A Cstrike-ba)

Megvátltoztatja a STEAM ID-at

2015. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5 Sokat ér vele ha IP-re bannolják.... egyébként nem kell csalni, nem kell anyázni stb. és nem bannolnak.
2015. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!