Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends-ben (LoL)...

Leauge of Legends-ben (LoL) kéne egy kis segítség karakter/hősválasztás terén. Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Szóval 8-as szintű vagyok, egy hete kezdtem, eléggé ráfüggtem. Viszont nem értek a hősválasztásos részéhez. Szóval eddig amíg ingyenes volt az elején Ashe-vel játszottam, majd megvettem Teemot. PvP-ben Rammussal dobott be, viszont mivel gyűjtögettem egy kevés hp-t (6800) szeretnék venni valakit. Tudnátok ajánlani olyan női hőst, ami erős és egyben jól is néz ki?:D Eddig Leona és Ahri között vacilálok, de kérek ötleteket, hogy kit érné meg! Köszi:3

#Leona #Ahri #ahshe
2015. jan. 8. 21:19
 1/6 anonim válasza:
Lux és Miss Fortune a 2 kedvenc női karakterem, esetleg nézd meg őket is! :)
2015. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Játszottam már Lux-al, de nekem annyira nem jött be. Katarina milyen esetleg, Ahri?
2015. jan. 8. 21:27
 3/6 anonim válasza:
Katarina nem rossz, bár nekem meg ő nem tetszett :D Ahri-val még nem játszottam. Caitlyn sem rossz, de aki nálam abszolút nyertes, az Nidalee, ajánlom próbáld ki! :D
2015. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kis szintre teljesen más hősök valók, mint 30-as (max) szintre. Az ok egyszerű: rúnák. A hősök jó 40%-a nagyon nehéz/nem üt semmit, csak rúnákkal.


Ami ilyen kis szinten nagy sebzést tud okozni:

Top: Tryndamere, Teemo, Darius, Fiora

Jungle: Fiora, Warwick, Sejuani

mid: Katarina, Annie, Ahri, LeBlanc

adc: Vayne, Varus, Jinx

supp: Thresh, Leona, Braum



30-as szinten jóval ritkább pl Darius, mint kis szinten, mert rúnákkal könnyebben kijátszható, de kis szinten a véreztető passzívja megnehezíti az életed. A többinél is van olyan, amit nagy accon nem szívesen pickelek rankeden, meg vannak/bejönnek olyanok, amik kifejezetten jók, csak rúnaigényesek.

2015. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

mivel nem rég kezdted, és gondolom nem valami bonyolult karival akarsz kezdeni, ezért ajánlom figyelmedbe Ashe-t, könnyű használni, egyértelműek a képességei :) irj ha segitseg valamit a karival kapcsolatban :)

szerintem vedd meg Ashet-t :)

2015. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ashe-t vedd meg. Én Ashe-t ajánlom, csak vele játszok. Olcsó is és jó az ultija.
2015. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!