Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a minecraftot...

Letöltöttem a minecraftot ingyen. Kéri, hogy jelentkezzek be. Ha bejelentkezek, kell valamit fizetnem? Ha igen, ki tudom még törölni?

Figyelt kérdés
Bocsi, nagyon kezdő vagyok, meg béna:S

2015. jan. 10. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

bejelentkezni (email + jelszó) csak valós, regisztrált fiókkal tudsz, vagyis ha megvetted a játékot. A vásárláskor, vagy kód beváltásakor meg kellett adnod egy emailt meg egy jelszót, azzal tudsz belépni, ekkor a regisztrációkor megadott nevet fogja kiírni a bejelentkezés után az infóknál. Bejelentkezni nem fogsz tudni, ha nem vetted meg a játékot.


Ha tört klienst használsz, csak nevet kell megadnod, prémium mode bejelentkezésnél meg olyan, mintha eredeti klienst használnál.


De fizetni semmit nem kell törtnél.

2015. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!