Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A One Piece RPG nevű one...

A One Piece RPG nevű one piece-s játákban hogyan lehet démongyümölcsöt barkácsolni?

Figyelt kérdés

Mert van már Akuma no mi alapanyagom és Akuma no mi darabkám is.Aki ismeri a játékot az kérem válaszoljon ha tudja a megoldást.

Ui.: Ha nincs gyakori kérdések felhasználod és most csak ezért nem szeretnél regisztrálni a gyakori kérdésekre,akkor a játékon keresztül is válaszolhatsz a Sanjifan,Shambles vagy Merrow nevű karakteremnek.

Köszönöm előre is!



#One Piece #démongyümölcs #www.onepiece.kyokai.hu #One piece game #One pieces játék #démongyümölcs barkácsolás #Akuma no mi alapanyag #Akuma n mi darabka
2015. jan. 11. 10:45
 1/2 anonim válasza:

Először is kell neked 10 darab alapanyag és darabka. Úgy tudod összerakni őket, hogy rámész felül a szigeted nevére, (ahol ezek vannak pl:Piac, Eladás(Játékosnak), Ajánlatok, stb.) ott lesz egy olyan menüpont, hogy : Kovács Műhely. Erre kell rákattintanod és ott lesz többek között egy olyan dolog, hogy Akuma no Mi Láda. Szerezz 500.000 belit, és kattints a Kovácsolás gombra. Ekkor 20% esélyed van rá, hogy kapsz egy Akuma no Mi Ládát. Ha megkaptad, a táskádban bal-klikkelj a ládára és sorsol neked egy Akuma no Mi-t.

Megoldás még az is, ha kreditet vásárolsz (én így csináltam) és a VIP boltban veszed meg.

(Egyébként ha Ope Ope no Mi-t kapnál kérlek szólj!!! Nevem a játékban: Hyorinmaru. Sokat segítenél és megfizetném. Adnék érte 30.000.000 belit és egy SS osztályú gyümölcsöt, a Tori Tori no Mi-t.)

Remélem segítettem.

2015. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Majd szólok ha olyan lesz amilyen neked kell ;)
2015. ápr. 17. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!