Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Stble Online-t le...

A Star Stble Online-t le lehet tölteni tabletre, vagy telefonra?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert "állítólag" úgy halottam, hogy tabletre is le lehet tölteni, akkor telefonra miért ne?

2015. jan. 11. 17:18
 1/9 anonim válasza:
Nem... egyikre se lehet letölteni... Azt írták, hogy majd később talán le lehet tölteni tabletre
2015. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, és tabletre hol lehet letölteni?
2015. jan. 13. 19:56
 3/9 anonim válasza:

1. vagyok

Még sajnos egyik készülékre sem lehet :(

2015. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 floranagy válasza:
Nem lehet mert a tablet 1 GB-ot bír el és a star stable 2 GB.az okostelefon pedig nem tom mennyit bír el de arra pedig végkép nem lehet. (MINDEN TABLET 1GB-OT BÍR EL.)
2015. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 floranagy válasza:
Nem lehet de talán a jövőben majd lehet.Ó,és vannak olyan tabletek amik 2 gb-bírnak.De akkor is felesleges.De, ha te szeretnéd én nem szólok bele.
2015. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 OdiKai válasza:
Sziasztok! Nem azért nem lehet, mert annyi a tárhelye, hanem mert a tableteken és telefonokon nem a Windows op. rendszer van, hanem pl. android. Remélem hasznos volt.
2017. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem.
2017. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Az, hogy a tablet csak 1 GB-t bír el, az nem igaz. Egy Huawei Mediapad T3 16 GB-ból 8 GB használható, szóval vagy rosszul mondták, vagy elnéztem.
2018. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drágaságom. Most a 2022. Évben vagyunk. És még Mindig NEM LEHeT!!!!! PEDIG MÁR JÓ PÁR ÉVE ÍGÉRGETÉS MEGY. talán 4 év múlva jön ki.
2022. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!