Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battle. Netes account email...

Jukiee kérdése:

Battle. Netes account email váltás?

Figyelt kérdés
Hali, tegnap kaptam( elcseréltem ) egy battle.netes accountot. Én kaptam az accot. átírtuk az én email címemre meg jelszót változtattam. Ezek után ő vissza tudja szerezni az accountot?

2015. jan. 11. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
ha feltöri az e-mailedet akkor igen.
2015. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég ha egy személyi igazolványáról küld egy képet (mivel feltételezem az ő a saját nevére "készítette" a felhasználót) + elküldi a cd kulcsait és/vagy a bankkártyája megadott adatait (mondják hogy az utolsó 4 jegyet meg a kártya tulajdonos nevét kérik pl. (ha használt kártyát)) és vissza is kapja. Nem volt valami okos ilyen üzletbe belemenni főleg hogy nem legális...

És igazából ezek után ha ezt megteszi vissza se tudod szerezni, mivel ha a Blizzardnak írsz körberöhögnek mivel úgy panaszkodsz hogy közben bűncselekményt követtél el. Az accoutot TILOS adni/venni mivel az a Blizzard tulajdonában van és a felhasználó/játékos CSAK HASZNÁLATRA KAPJA! Ez kb olyan mintha kivennél valahol egy albérletet és eladnád mint a saját lakásod.


Forrás:

Blizzard Support hivatalos oldala

Blizzard Terms of Use (TOU) 9.Ownership->2.Account

2015. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!