Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért hangos a ps4 em?

Dognose70 kérdése:

Miért hangos a ps4 em?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hete vettem egy playstation 4 et amivel maximálisan megvagyok elégedve egyett kivéve hogy pár percnyi játék után iszonyatosan hangos kezd lenni a gép, már játékközben is zavaró ahogy állandóan búg ezerrel

Láttam videokat hogy hogyan is lehetne hűteni meg olyan helyre tenni ahol jol szellőzik és ehhez szeretném a véleményeteket kérni hogy ha volt már nektek is ilyen akkor hogy oldottátok meg vagy szüntettétek meg a problémát! előre is köszi



2015. jan. 12. 17:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
27%

Szia!


Engem is nagyon idegesített,ezért én egy cooler master u2 plus hűtőpaddal orvosoltam a problémát.Azóta jóval halkabb is és egyáltalán nem melegszik.Én most lettem fél éve ps4-es tulajdonos és van hozzá már 10db játékom úgyhogy,ha nem gond adnék neked egy tanácsot:ahogy lehet cseréld le xbox one-ra.Az érveim:

1.A játékok alatt rengeteget tölt (nem mindegyik játéknál,de nagy részénél sokáig tart a betöltési idő.)

2.Állandó psn leállás.

3.Ha nincs hűtőd a ps-hez rettenetesen hangos és hamar melegszik (de teljesen megérte,hogy belső tápos legyen,igaz Sony?)

4.Szerver problémák

5.Ez idegesített a legjobban,és pont emiatt is váltok xbox one-ra:szaggatnak a játékok.Legyen az GTA 5,ami 360-on se szaggatot vagy Knack,esetleg Killzone Shadow fall mind laggol.

Szóval szerintem amíg még aránylag újnak számít próbáld elpasszolni valakinek,mert a problémákból csak egyre több lesz.

2015. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jézusom első te miről beszélsz hogy laggolnak a játékok ps4 en ilyen nincs. Amugy nálam 3-4 ora farcry4 után van egy minimális hangja de csak akkor hallani ha leveszem a hangot a tvről.
2015. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

még mindig az elsőnek:ha laggolnak rajta a játékok minek vettél meg 10-et?meg mi az hogy sokat tölt játékok közben?nálad valami rosszul van bekötve haver.nézd meg hogy az xbox one mennyi idő alatt telepit fel egy játékot lemezről

https://www.youtube.com/watch?v=fscS8iOMenk


amúgy én kiszoktam fujtani kompresszoral havonta!

2015. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Kimondta,hogy mindegyiket vettem? -_- Vannak tudod ingyenes játékok havona ha veszel ps plust.Összesen 6 dobozos játékom van.És azért vettem hatot mert amikor egy-kettő laggolt akkor még simán ráfogtam a játékra.Aztán egyre több lett.De pl a shadow of mordor,far cry 4 vagy fifa 14-es nem volt gond.De így is 3db játék szaggat,ami épp elég indok arra,hogy váltsak.Én nem téríteni jöttem csupán leírtam a személyes tapasztalataimat,ahhoz képes te elég durva hangnembe fogalmaztad meg a mondanivalódat.Az a videó akkor készült amikor megjelentlek a konzolok.Azóta eltelt több mint egy év.Hadd ne keresgéljek videókat arról,hogy kezdéskor a ps4-nek is milyen hibái voltak.Azt elismerem,hogy a ps4 nagyobb felbontást bírja,de az xbox one jobban tartja az fpst: https://www.youtube.com/watch?v=NxLr0vcoFLk Konkrétan 30 valahány fps-re is leugrik.Az ilyet már szemmel is észre lehet venni,nem véletlen a lagg.Vagy a másik gyöngyszem ahol 2 fps-t produkál a ps4 és állandóan kifagy: [link]
2015. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem 13dobozos játékom van és egyse akadozik akkor neked kb a géppel van a gond. Ja de egy mégis van az ac unity de az alapbol a játék rossz.neked mi az a 3 ami akad?
2015. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha annyira laggolnak a játékok ps4en akkor mér vettek meg már majd nem 20millio darabot.
2015. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem a játékok soha az életben nem laggoltak és nekis töltött sokat, csak a búgással volt baj, nincs az a péz amiért én llecserélném arra a szarra! ;) de azt a hűtőpadot megnézem köszi
2015. jan. 15. 19:25
 8/13 anonim válasza:
Nincs mit :) Remélem neked nagyobb szerencséd lesz a ps4-el.
2015. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én sörös kupakokat tettem alá igy jobban jár alatta a levegő
2015. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Elso.vegyel csak xbox onet...

Hardverileg gyengébb a one.(ez mar látszik játékoknál is-nézz videókat).

Érdekes...nekem gta v-nél 3h után se szaggat,nem melegszik...

Amúgy tényleg.minek vettél 6 játékot,ha már tapasztaltad mas játéknál is a "szaggatást"?

2015. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!