Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez Herobrine volt?

Riders kérdése:

Ez Herobrine volt?

Figyelt kérdés
A minecraftban egy szerveren játszottam haverokkal,amikor a ládában megláttam egy könyvet.Az volt benne hogy mögötted vagyok.Gondoltam haverom trollkodik.Lementem a bányába és ott volt egy steve fej.Ott be...oztam mert senkinek sem volt steve feje.Utánna a chestben benne volt a FEJEM.Ekkor beszartam mert senkinek sincs rangja hogy lrhívta volna.Ez Herobrine volt,vagy a haverom,vagy egy rangos barom?
2015. jan. 12. 19:34
 1/8 anonim válasza:

igen Herobrine volt esetleg nem legendary MC-n játszottál?

de mindegy.

a lényeg az hogy herobrine-nak pontosan ez volt a célja hogy fosatjon :D . de ezt még rendszeresen fogja veled eljátszani és néha meg is támad meg elrabol akkor ki kell lépni a szerver-ről aztán meg vissza. amugy a leg parább amikor az ajtókat csapkodja az nagyon durva :D

2015. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Heh :D szeró csinálós időmből emlékszem erre a pluginra. Ez a herobrine AI :D igen, herobrine volt, de igazi herobrine nincs, ez csak plugin.
2015. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem, nem kell kilépni ha elrabol. Látsz egy "rémálmot", és visszarak a kiindulási helyre XD
2015. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. jan. 13. 11:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Most történt hogy amikor a bányából mentem kifele nyitogatta a csapóajtót.Akkor egy picit beszartam.Meg magához teleportált egy temetőbe.Amúgy ti találkoztatok már vele?
2015. jan. 13. 19:00
 6/8 anonim válasza:
en igen van facebookod? meselek róla jelolj be [link]
2015. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, anno szerver pluginoztam, rengetegszer találkoztam vele mert tesztelgetni kellett a plugint :D Az előttem lévő meg nem tudom mit akar. Itt egy szerverpluginról van szó.
2015. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 scout9 ***** válasza:
Szerintem egy trollkodó Admin.
2020. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!