Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami modszer, hogy...

Van valami modszer, hogy Ausztraliabol tudjak CS:GO-zni a Magyar haverokkal? (Counter Strike Global Offensive)

Figyelt kérdés
Igazabol nem ertem mivel mar tobszor probaltuk es mindig azt irta, hogy nincs olyan szerver ahol megfelelo lenne az en pingem es az o pingjuk is. De viszont en lattam Wedds (Amerikai streamer) jatszana Pasha-val aki meg Lengyel ha jol tudom. Es nekik husz mp alatt talalt egy szervert ahol Weeds-nek 130as Pasha-nak 60as pingje volt. Akkor engem miert nem tud osszedobni egy valahol Azsiaban levo szerverre ahol nekem es nekik is 100as pingunk lenne? Tudtok barmi megoldast? Proxy-t erdemes ilyenkor hasznalni?

2015. jan. 13. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:

azért, mert a magyar jelet először Németországba küldik, onnan át az oroszoknak, onnan meg Kínába.


Ezért nem talál szervert.

Ezzel szemben az amerikai jelet átküldi németbe, a lengyel meg lengyelből német szerverre csatlakozik.

2015. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mind szep es jo, de nincs valami megoldas arra, hogy egyut tudjunk jatszani?
2015. jan. 13. 18:16
 3/4 Vinyard válasza:
Ha jól tudom lehet ingyen szervert csinálni, próbáld meg úgy hátha játszható pinged lenne.
2015. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De irigyelek :D Próbáljátok meg esetleg hamachival (de itt csak ti tudtok egymás ellen játszani) ha mm-ezni akartok akkor maradnak a laggos szerverek.Esetleg béreltek egy jobb minőségű hostingtól szervert.
2015. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!