Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez az Xbox-os játék?

Melyik ez az Xbox-os játék?

Figyelt kérdés

Pár éve egy szilveszteri buliban vettük elő, az Xbox online, ingyenes játékai között volt. Egy fiúval vagy egy magassarkús szőke lánnyal kell végigmenni egy akadálypályán és ugrabugrálni. Nagyon tetszett, jókat röhögtünk rajta. Lehetett egyszerre ketten is játszani. Amikor valami akadály, cölöp leverte az embert a pályáról, beleesett a vízbe.


Sajnos nincs módom megkérdezni, akinél voltunk, mert elváltak és már nem tartjuk velük a kapcsolatot...



2015. jan. 13. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Crash Course 2 esetleg?
2015. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon hasonlít, de nem ez az. Mondhatni szinte ugyanez a játék, csak annak kicsit "butább" volt a grafikája. Megnéztem a Crash Course 1-et is, de ennek sem olyan 2D szerű az ábrázolásmódja. Mivel a szőke nőcit megtaláltam a képek között, ez a játék lehetett az, csak időközben feljavították... Esetleg ha van még ötleted, szívesen fogadnám. De nem hiszem, hogy az eredeti játéknak más lett volna a neve, szóval lehet, hogy mégiscsak Crash Course lesz a megoldás... Te emlékszel a korábbi verziójára?
2015. jan. 13. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly előtt augusztusba találkoztam ezzel a játékkal, akkor már ilyen volt.
2015. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ! Egyébként már ezzel a Crash Course-al is sokat segítettél! :)
2015. jan. 13. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!