Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming Simulator 2015?

Farming Simulator 2015?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy ha rákattintok a játék .exe fájlra (indítanám a játékot) akkor nem történik semmi, nem indul el az alkalmazás. A feladatkezelőben sem jelenik meg a folyamat. A minap újratelepítettem a gépemet (régi win7 32 bites ulitmate, ezen futott a játék normálisan) és amit feltelepítettem az egy 64 bites win7 proffessional N sp1. Az olvasott infóim szerint ennek nem szabadna problémát okoznia. Kipróbáltam a kompatibilitást is (win xp sp3) az sem nyújtott megoldást. Az összes driver ami a szükséges a legfrissebbek vannak feltelepítve (videó kártyát külön ellenőriztem). A legfontosabb win7 biztonsági frissítéseket is telepítettem. A játék nem origi, nem tudom ez okozhat e valamiféle gondot, esetleg crackelni kellene. Szintén ez a probléma lépett fel egy win 8.1-es gépen is.

A gépről ennyit:

Dual core E6700 3.2 Ghz

Ati Radeon HD5570

4GB Ram

500 GB Sata hdd

Ha valaki ismeri ezen "tünetek" hátterét azt nagyon megköszönném! :R

További szép napot! :)



2015. jan. 13. 16:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!