Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak annyit szeretnék kérdezni...

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy el kezdtem videózni és nem tudom mi az a ketegória amit szivesen néznek? Én játékokban gondolkozom. (pl: horror, akció, tps, fps)

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

azt nézik ami érdekes, ahol a felvevő el tudja adni magát.

Ha ilyen cérnametélt hangod van, akkor felejtős, azokat nem szeretik nézni, mivel rettentően irritáló.


Amúgy azt videózod, ami neked tetszik, de ne ebből akarj megélni.

2015. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással ne szeress elkezdeni videózni. Semmi célod a videózással, csak a nézettség. Csak ontanád a fantáziátlan gameplay videókat, rosszabb esetben valami erőltetett kommentárral, még rosszabb esetben ugyanez kappan hangon.
2015. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mar igy is tul sok amator szemeteli tele a jutubot

ha nincs konkret mondanivalod hanem csak a nezettseg szamit mind a videosok 90% -nal akkor kerlek inkabb keress mas hobbit.

2015. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy már az összes ilyen kategóriával tele van a padlás. Tehát ha nem tudsz valami olyan érdekes előadásmódot vagy témát virítani, ami felkelti a közönség figyelmét, akkor csúnyán megmondva "le húzhatod magad".
2015. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért akar minden 10 éves YouTube videós lenni????
2015. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat nagyra értékelem. És igyekszek majd valami újat ki találni
2015. jan. 17. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!