Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Korlátozott Steam fiók aktivál...

Korlátozott Steam fiók aktivált játékkal, hogyan oldhatnám fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje fent vagyok steamen. Igaz, giviaway keretein belül, de már rendelkezem 4 olyan játékkal, amihez úgy küldtek kódot, be is aktiváltam. Steam levelem még csak 1.

Viszont November 29-én az 576Kbyte-ban vettem egy CS:GO steam kulcsot, be is aktiváltam, a mai napig 80 órát raktam bele.

A steam fiókom még mindig korlátozott, amit nem értek, hiszen régebben barátokat is fel tudtam venni!

Hogyan tudnám feloldani a korlátozást? (nem tudok steamen vásárolni fizetőeszköz hiányában)



2015. jan. 16. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


CD-kulcs aktiválással nem lehet levenni a korlátozásokat, fizetni kell Steamen vagy egy Gift-et aktiválni. A linken el tudod pontosan olvasni (angol).

2015. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Ezt mind elolvastam, tudomásul is vettem.

Viszont a barátaim szintúgy nem rendelkeznek steames vásárlással, hisz nekik sincs erre lehetőség, viszont korlátozásuk nincsen! Ezt nem értem.

2015. jan. 17. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben van Dota2 vagy TF2 vagy CS:GO játékuk TF2 és CS:GO lehet CD-kulcsos is abban az esetben tudnak tradelni így tudnak steam Gift-et vásárolni itemekből.

Egy gift aktiválása után "leesnek" a limitációk.

Szívesen segítek, de ha írsz [link] -on a Steamnek akkor ők biztos tudnak segíteni.

Egyébként ha szüleidnek adsz 2500 Forintot és csinálsz egy Paypal-t biztos átutalnak (rendes átutalással, bemennek a bankba és úgy, nem interneten (bár úgy is lehet)) annyi pénzt és abból megvan az 5 Eurós feltöltés.

2015. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!