Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az AC IV Black Flag?

Az AC IV Black Flag?

Figyelt kérdés
Sokaig tart kivinni? Mert orulnek neki ha igen:) Foleg h koleszos vagyok es csak hetvegente erek ra. Es a templomos kulcsokat es maja szteleket fokuldetes mellett kell megszerezni v majd lesz a dokuldetesben is ez a feladat es akk nem kell elhanyagolnom a fokuldetest h ezeket keresgessem? Ja es ha felment a korozesi szintem akkor lehet kikotokben tiszteknel elntuntetni?

2015. jan. 18. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha maxra akarod kivinni, es nem csak a fo szalat kijatszani, akkor eleg sokaig tart. (Foleg, ha csak hetvegen tudsz jatszani) A kulcsok es a sztelek kulon feladatok, nem a fokuldetesben vannak. A fokuldetest abbahagyhatod, amikor akarod, es utana ugyanoda visszaterhetsz :) szoval kozben keresfelheted a tobbi dolgot. A korozesi szintet vagy ugy tudod levinni, ahogy mondtad, vagy ha megcsaklyazol egy hajot, ott is kerdezi a vegen, hogy megjavitod-e a hajod, csokkented a kirozest vagy hozzaadod a flottahoz.
2015. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm:) És milyen mellékküldetések vannak? Mar ugy tem hogy vannak ugye az asszasszin kuldetesek, a sztelek es kulcsok keresese de ezen kivul van meg? Ehat mondjuk ha ugy dontok h kikotok egy szigeten es ott megolom a templomosokat megcsinalom az sszasszinkuldeteseket az nem fog belezavarni a foszalba?
2015. jan. 18. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak peldaul a tengereszeti kuldetesek. Ha elfoglalsz egy tengeri erodot, akkor tudod oket megcsinalni.

Nem, nyugodtan csinalhatod oket, nem zavarnak bele a fo szalba :)

2015. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

U azokat nagyon nehez? Es meg azt szeretnem kerdezni h megcsinaltam a tainoi assassin kuldetes, es azota hiaba keresem ezeket a templomosvadaszat kuldeteseket, nem talalom a vilagterkepen. Mit csinaljak?

Koszi h segitesz:) te mar vegigvitted?:)

2015. jan. 18. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem nehezek :)

Igen, mar kijatszottam.

Hat, van egy Nassauban, egy Havannaban meg egy Kingstonban. Sajna a maradek kettot nem tudom. De majd ahogy fedezed fel a helyszineket, mutatni fogja oket :)

2015. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi:) az egyiket meg tudom az a Kajman-obolben van. Fu es ma latam h a fo szalnak mar a 32% a kesz. OMG neeeee tul gyorsan vege lesz. Am Fekete Szakallek kb mikor jelennek meg. Ugy az 50% nal?
2015. jan. 19. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat, szazalekban nem tudom. Hol tartasz, mi tortent most?
2015. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most voltam Tulumban, ahol James KIddel megoldottuk a rejtvényt, elintéztem a spanyolokat és most újra el kell mennem Nassauba.
2015. jan. 31. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:
az még messze van a végétől :D
2015. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!