Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet egy PC játékot kisebb...

Smileyhead kérdése:

Lehet egy PC játékot kisebb felbontáson játszani, mint ami a Beállítások menüben elérhető?

Figyelt kérdés
Igen, jól olvastátok, kisebb, nem nagyobb. Van egy ,,Nem is túl régi, de nem is új" laptopom, amin szoktam elég gyakran Rayman Origins-t játszani (Eredeti, dobozos változat, 1.0.32504-es verzió), és azt vettem észre, hogy az én gépemen a játék olyan 30-40%-al lassabban fut, mint pl a YouTube videókon. Játszható, meg minden (Többször is végigvittem), de szeretném kisebbre állítani a felbontást, hogy a játék nálam is normál sebességen fusson. Amúgy már így is a legkisebb felbontáson van: 1024x768.

2015. jan. 18. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van benned programozói tudás akkor átírhatod a játék fájljait és berakhatsz 800X600-ast, de egyébként nem tudok róla, hogy át tudnád rakni.
2015. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm, megpróbálom, köszi :)
2015. jan. 19. 20:24
 3/3 A kérdező kommentje:
EZAZ! A játék még soha se futott ilyen jól! Köszi! :DDD
2015. jan. 19. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!