Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-hez keresek egy olyan...

Skyrim-hez keresek egy olyan modot/cheat-et amivel betudok magamnak addolni cuccokat van ilyen?

Figyelt kérdés
Beraktam egy tök jó armor set mod-ot de az elkészítése nagyon fárasztó és időigényes és nem csak magamnak akarom hanem a követőimnek is van valakinek valami ötlete?

2015. jan. 18. 15:23
 1/4 anonim válasza:
Van egy csalás amivel eltudod teleportálni magad egy helyre ahol a játékban fellelhető összes cucc meg van sajnos fejből nem tudom a kódot de van benne egy ilyen quasmoke
2015. jan. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Drone007 ***** válasza:

A játékban működik a konzol parancs rendszer. Majdnem mindent át lehet állítani a játékban: tulajdonságokat, tárgyakat, követőket, küldetéseket, stb...

Pl ha tárgyat szeretnél magadnak, akkor használd a

player.additem <tárgykód> <darab>

parancsot.

A tárgykódok és parancsok listáját megtalálod a skyrim wikijében:

[link]

2015. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon nem nagyon tudtam kiigazodni de nekem az "Equipment Of Eternal Shine - Elven Overhaul"-nak kéne a kódja vagy valami rendes mod amivel betudnám addolni.
2015. jan. 29. 21:43
 4/4 anonim válasza:
Helló! Konzolban nagyon egyszerűen tudsz addolni bármit. Ha nem akarsz keresgélni, hogy mi az item id-ja akkor csak beírod hogy help "item neve". Ki fog dobni egy listát, hogy ilyen néven mik találhatók a játékban és utána fog írni egy azonosítót. Ez után csak annyi a dolgod, hogy beírod a player.additem után a tárgy id-ját, majd írsz utána egy darab számot, hogy mennyit szeretnél addolni. Pl a gold esetében ez így néz ki: player.additem 000000f 500. Így addoltál magadnak 500 goldot.
2015. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!