Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki Magic The Gathering?

DévlD kérdése:

Valaki Magic The Gathering?

Figyelt kérdés
Régen sokat hkkztam haverokkal, később neten, amíg volt..:/azt imádtam, most kaptam egy fogjuk rá magic Decket, es szívesen találkoznék magic-es arcokkal akikkel tudnék játszani cserélni stb, es kicsit kiokítanának a magic-el kapcsolatban.Az alapszabályokat elolvastam, 1-2 eltérő dolog van ám nagyon hasonlít a hkk ra ezért is jön be es mivel a hkk a "másolat" így ez csak jobb lehet:) Szóval ha valakinek van idelye az írjon itt válaszban, vagy nekem privatba. A kártyák szövegét amúgy 90% ban értem szóval pár probameccs után sztem bele jövök a dologba:) Amúgy 21 éves vagyok. Üdv. Dév

2015. jan. 19. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
És hol laksz?
2015. jan. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, az le maradt:,D Budapest.
2015. jan. 26. 03:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltál már ilyen boltban? Pl Sárkánytűz, Metagame
2015. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak egy ilyen boltban jartam a holdfényben a deáknál, nagyon regen akkor meg a yugioh volt a meno:D meg paran pokemonoztak azt nem vagom de ott nem volt magic:/
2015. febr. 4. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg ezt a két boltot, itt biztosan Magiceznek. Én nem Pesten lakok, szóval én nem tudok segíteni.
2015. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zahdor válasza:
Ejj... Budapesten van minden, de itt, Debrecenben már szerintem bolt sincs (holt helyeket pörget ki a net). Pedig vevő lettem volna a hívásra :*(
2015. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

tudom hogy több mint másfél éve irtad ezt /kb akkor hagytam abba a játékot/ Ha még érdkel a dolog irj itt vagy privátba, amugy még egykoruak is vagyunk majdnem mert én meg 25 vagyok ⌒.⌒

Szóval ha Budapesten vagy közelében kártyapartnert keres valaki az keressen vagyis irjon vagy ilyesmi >_<

2016. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!