Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki játszott spore-al segítene...

Michael122 kérdése:

Aki játszott spore-al segítene? (letöltött)

Figyelt kérdés

Hogy jussak el a galaxis közepébe?

Már minden meg van,gyémántos vagyok de soha se tudok bemenni ,mert a groxok megölnek.

Hogy jussak át rajtuk,úgy hogy be tudjak jutni?



2015. jan. 20. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, a groxokat ki kell írtani
2015. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy utat törsz magadnak erővel, vagy haverkodsz velük, és átengednek. Mindkettőhöz, valamilyen szuper fegyver kell (vagy, legalábbis, nagyon hasznos, ha van), amit a típusodtól (bárd, harcos, kereskedő, stb.) függően kapsz meg az űrhajódra. Előbbi esetnél az olyan eszközök a hatásosak, mint a "Rajtaütés", "Nosztalgiahullám", "Örök nyugalom", amikkel lezúzhatod a fejüket.

Utóbbihoz pedig, egyrészt meg kell szegnek a Galaktikus Kódexet (amitől az összes többi faj ellened fordul), ehhez jó a bolygók felrobbantása, vagy a "Fanatikus Őrület" képesség használata, más civilizációkon. Másrészt: be kell vetned minden eszközt, amivel még jobban javíthatod velük a kapcsolatod (pl.: tűzijáték, boldogság sugár, nagykövetség, és még küldetéseket is kell nekik csinálni). A "Nyugtató dal", és az "örök nyugalom" képességek szintén segítenek ebben.


De csalással is megoldható a dolog. Csak letöltesz egy modot, amitől az egész Grox birodalom szeretni fog téged, és simán átengednek. :)

2015. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha már érzed hogy kevés életen van gyors repülj rá egyik bolygójukra, használj valamilyent terraformáló eszközt, elég ha ideiglenesen felviszed a bolygó T szintjét legalább 1-re, rögtön eltűnik a városuk, ledobsz egy kolonizáló csomagot, feltöltöd az életed és energiádat, aztán folytatod tovább a mag felé. én anno szövetséget kötöttem velük, most a cél hogy kiírtsam őket :D
2015. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#4: Az Űrfázisról van szó: a Grox egy faj, akikről annyit érdemes tudni, hogy a Galaxis közepén élnek, agresszívek, és gyűlölnek mindenkit. Ha el akarsz jutni a Galaxis középpontjáig, akkor keresztül kell rajtuk jutnod.

A "gyémántos" alatt meg az űrben betöltött rangját érti: minél több érmet/ kitüntetést szerzel, annál nagyobb lesz a rangod. Minél nagyobb a rangod, annál több extrát tudsz az űrhajódra pakolni, annál erősebb leszel, stb.. A gyémántos az 5. szint, a legmagasabb.

2015. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy jussak el a galaxis középpontjára?
2015. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vazz, te retardált vagy vagy mi? erről szólt az alap kérdés is, amire érkezett 2 válasz...
2015. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak "átsprinteltem" rajtuk, ha beérsz középre, görgőzz le (Szálj le) és békén hagynak...
2017. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!