Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen vicces, megdöbbentő...

Milyen vicces, megdöbbentő dolgokat láttatok már a Sims 3-ban?

Figyelt kérdés

Én egyszer azt láttam h Justine Keaton elkezdett ölelkezni Vita Altoval. Meg h a már fiatal felnőtt Parker Langerak lesmárolta azt a japán öreg nőt, akinek sose tudom a nevét:D

Olyan is volt már h az őrült csávó meztelenül mászkált. :D


2015. jan. 21. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

ez lehet nem annyira vicces, de én amikor kezdtem a simset, a gyerekem ment az iskolába, és átment rajta egy ló, akinek a feje beleszúródott a fiú s*ggébe

meg amikor egy fiú csókolózott egyy zöld fiúval

2015. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
magától?
2015. jan. 21. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 Azt a bugot elképzelni... Jesszus. :D Lehet, sok volt az egyedi tartalom, a modok?


Kérdező: Bocsánat, hogy érdemben nem tudok válaszolni a kérdésedre, én nagyon rég nem játszottam a Sims 3-mal, mert nem tudom szaggatás nélkül futtatni (túl sok egyedi tartalom, amit nincs türelmem kiválogatni...), így elidegenedtem tőle.


Pedig annak idején biztos volt pár vicces pillanat :) Talán az az eset, amikor a tipegőm felnőtt gyerekké, és hibás ruhadaraboknak köszönhetően "megnyúlt" és úgy nézett ki, mint egy nagyon ronda, vékony, kígyószerű felnőtt Sim.


Illetve az állatokkal is előfordultak, hogy eléggé eltorzultak, és volt már olyan, hogy a tipegő Simem feje 5 méterrel a teste fölött lebegett...


Vagy az elhíresült darabok:

[link]


A tipegő, aki felnőtt ruha miatt torzult el, feltehetően születésnapja alkalmából:

[link]


Fürdik a gyerek :D

[link]


Klasszikus eset, amikor a padlót összetévesztik a medencével:

[link]


Laza délutáni séta a babával:

[link]



És még sorolhatnám. Az állatos kiegészítő valamiért nagyon sok hasonló bugot hozott magával.

2015. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a képeket is ajánlom figyelmedbe, mindig felderítenek egy borús délutánon:


[link]


Tudom, ezek nem a játékban kialakuló, megszokottabb szituációk. De az ilyen bugok és glitchek, hibák szórakoztatóak tudnak lenni...


#3 voltam.

2015. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úristen:D
2015. jan. 23. 11:25
 6/7 anonim válasza:

én egyszer fenn akadtam a saját házam oldalára xdd meg is halltam

egyszer egy fiatal srácnak és egy idős néninek született egy gyereke

néha átmegy a falon (rendszer hiba)

Egyszer fel is gyulladt a popim xd

2015. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2015. jan. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!