Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi tetszett meg a telefonos...

Mi tetszett meg a telefonos játékban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne hogy sokan hallottak/játszottak telefonos játékokkal mint például 2048, Flappy birds, Angry birds,... Mi váltotta ki bennetek a 'még egy menetet' érzést? Mi fogott meg bennetek egy Flappy birds-ben vagy egy 2048-ban hogy másnap is játszottatok vele akkor is ha már megvolt a cél pl.: 2048?

Mennyire fontos neked 1-10-es skálán?

Grafika, játék zenéje, történet, gondolkozás (gondolkozást nem igényel 1----10 gondolkozást igényel)

(A gondolkozásra pl.: Flappy birds 2, Angry birds 5-8 (5 ha minimumot akarsz 8 ha maximumot...), 2048 9)



2015. jan. 21. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a 2048-al játszottam, abban az volt az izgalmas hogy lekötötte az agyam. Gondolkoztam hogyan lehetne minél magasabb eredményt elérni, de aztán azt is meguntam mert rájöttem a titkára....


A többiben semmi sem fogott meg, Angry Birdszel életemben nem játszottam, Flappy Birdnek meg valami módosított verzióját találtam meg a neten, mentem vele egyszer majd otthagytam, nem értettem miért olyan jó az :D


Ha még hasonló játék érdekel, mármint a véleményem, akkor nekem mobilon egyedül az Impossible Draw az, ami még szerintem ezekhez hasonló lehet. Különböző formákat kell megrajzolni, időre. Az valamiért le tud kötni, talán mert egyre gyorsabban kell rajzolni, és egyre bonyolultabb mintákat.

2015. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Ment a pacsi
2015. jan. 23. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!