Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem meg PS4-re?

Melyik játékot vegyem meg PS4-re?

Figyelt kérdés
Melyik játékot vegyem meg PS4-re? Segítsetek. Most jelenleg a GTA V és a Dragon Age: Inquisition Deluxe Edition van meg, de szinte mindkettőt kivittem. Far Cry 4-et vagy a Driveclubot vegyem meg? Még ami tetszene 2015-ös játékokból: Uncharted 4, Batman Arkham Knight, Witcher 3, de ugye ezek nem most jönnek ki, és nem tudom mennyire lehet megunni a Far Cry 4-et vagy a Driveclub-ot. Melyiket válasszam? Válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. jan. 21. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Far Cry 4-et inkább. Azzal játszottam PC-n és egész jó. Mondjuk még mindig a 3. a favorit, de nem rossz, csak ugyanaz, mint a 3 egy új helyszínen. A Driveclubról meg csak rosszat hallottam, Media Marktban ki is tudtam próbálni, de nagyon ratyi, ne vedd meg. Inkább Far Cry 4. Egy új God of War kéne már PS4-re, amíg az nem lesz addig én tökéletesen elvagyok a PS3-ammal, meg a PC-mmel is. :D
2015. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem pár videót. Far Cry 4 jobban tetszett nekem is. Már megrendeltem holnap remélem megjön! :) Köszönöm a válaszod! ment a +
2015. jan. 22. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Hali! Már látom megrendelted a Far cry-t, de leirom a véleményem. Nem fogod megbánni. Én kétszer végigjátszottam gépen és nem unom. A multiplayer módja érdekes, de nekem nagyon bejön. A grafikája meg k jó. Jó szórakozást:D
2015. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Neked is! :D
2015. jan. 23. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!