Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kattog az Xbox one...

Miért kattog az Xbox one kontrollerének RB és LB gombjai?

Figyelt kérdés
Szerintem K*va idegesítő....

2015. jan. 24. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
szedd szét és reszeld meg, valami érintkezik, aminek nem kéne, azért kattog. Nekem pl nem kattog.
2015. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csendes.
2015. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
576 boltban próbáltam ki egy tok újat aztan egy másikban ahol ki bolt rakva es olyan hangot ad ki mint mikor játszunk az alumínium colas dobozzal .... Nem az alsó triggerre gondolok hanem a felsőkrol // iPhonrol küldve
2015. jan. 25. 02:27
 4/7 anonim ***** válasza:
ezeket a kis alkatrészeket fröccsöntéssel készítik, lehet valahol maradt műanyag maradvány, amit szikével nem vágtak le. Finoman szedd szét és reszeld/vágd meg.
2015. jan. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval elvileg hangtalannak kell lennie mint 2 gombnak m int 360-on ?
2015. jan. 25. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem az, meg a másik embernek is, szóval nálad lesz a hiba :)
2015. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
srácok :D 576-ban próbáltam ki :D faszi kibontott egy újat és megmutatta és kattogott mint ha vmi pet palackkal vagy alumínium colas dobozzal játszanék.. majd át mentem egy másik 576 ba ahol ki volt rakva :D és OTT IS kipróbáltam szóval 3/3 kattogott ( westend, köki )
2015. jan. 25. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!