Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a terát, de...

Letöltöttem a terát, de trojait jelzett a vírus tehát a Tera vírusos?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a terát, de trojait jelzett a vírus írtom,( viper) és nem tudom, hogy mit kéne csinálnom mert nagyon szeretnék ezzel a játékkal játszani ,de ha vírusos akkor inkább kerülöm :(

2015. jan. 25. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ honnan töltötted le.


Amúgy ha a crackra jelezte, hogy trójai, az nem jelent semmit, a crackokra mindig bejelez.

2015. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fő oldalról töltöttem le. csak félek :S
2015. jan. 25. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az a főoldal
2015. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2015. jan. 25. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ez egy ingyenes játék, és az eredeti oldalról töltötted, akkor biztos, hogy nem vírusos. Játssz vele nyugodtan. Letöltöttem én is, az én vírusirtóm nem jelzett.
2015. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha pedig telepíteni se enged a vírusirtód, akkor kapcsold ki addig, amíg telepítesz.
2015. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem fökkép, mert nem adja be a bejelentkezési ablakot , pedig mindent betöltött, és gyanakodom, hogy a vírus írtó miatt. ez lehetséges?
2015. jan. 25. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az miatt. Javaslom, hogy uninstalláld előbb (vezérlőpult/programok és szolgáltatások), majd utána telepítsd újra, de a telepítés előtt kapcsold ki a vírusirtódat. Ha ez után is gubac van, akkor biztos nem a vírusirtóddal van a baj.
2015. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az uninstall megvolt, bár a vírus írtót nem kapcsoltam ki. köszönöm a segítségedet! :D
2015. jan. 25. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
A Vipre egy nagyon jó vírusirtó, de mindenre bejelez, ami nem is veszélyes. A Tera nem vírusos, képtelenség.
2015. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!