Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starcraft 2-ben teljesítményem...

Starcraft 2-ben teljesítményemet hogyan tudnám növelni?

Figyelt kérdés

(Sajnos nem tudtam jó kérdést kitalálni,így jött a furcsa fogalmazás.)

Szóval 2012 decemberében kezdtem starcraftozni,pár hónapig aktívan is játszottam. Aztán szüneteltettem kb 1,5 évig (asszem közbe néha játszottam,de ez nem jelentős,így nem veszem bele). Elözö szezonban Silver ligás voltam,30-35 APM-el,jelenleg Arany ligás vagyok 35-45 APM-el(Végig protoss játékos voltam). Szóval a lényeg: adjatok tippeket az APM-em növelésére(igen,tudom,google,de több minél több véleményt hallok erről a témáról,annál jobb),vagy pl a control groupok használatával kapcsolatban stb. Nem tudom konkrétan megnevezni ezt a témát amivel a kérdést felteszem,de nem olyan hogy melyik unit countereli a másikat. Akik megérdemlik,azok zöldet kapnak :)



2015. jan. 25. 16:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!