Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen megvett nem steames...

Steamen megvett nem steames játékoknál marad 1 fül játékon belül (cd kulcs emlékeztető)?

Figyelt kérdés

Több olyan játékom is van steamen, ami eredetileg nem az ő tulajdonuk (pl Origines Alice: Madness Return, Splinter Cell: Blacklist és társai). Amikor ilyen játékot használok, bejelentkezik egy másik fiókba (origin, uplay meg egyebek, ahol van fiókom), majd elindul a játék.


Csakhogy: minden esetben ott marad a jobb alsó sarokban a CD kulcs kiírása (pedig más fiókba mindig be kell adni a steam által adott cd kulcsot, szóval nem is értem, tök felesleges), és nem tudom eltüntetni.


Ez a pontos szöveg:

Ez a steames játék az alábbi speciális termékkulcsot igényli. Mikor a játék kéri, az itt látott módon írd be (cd-kulcs) Az üzenet bezárásához nyomd meg Shift+Tab


Hiába lépkedek ki másik alkalmazásra shift+tab-bal, b**zik bezárni/eltüntetni a cd kulcsot, ez pedig elég terebélyes területet kitakar a jobb alsó sarokban, emellett nagyon irritáló is.


Hogy lehetne ezt a kis mocskot eltüntetni?


Előre is köszi.



2015. jan. 29. 04:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol annál az üzenetnél van egy ilyen hogy "Ne mutassa ezt az üzenetet többször" azt kellene bepipálni.
2015. jan. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha játékon belül megnyomod a Shift+Tabot, akkor ki tudsz lépni az emlékeztetőből. Utána még egyszer Shift+Tab és visszakerülsz a játékba.
2015. jan. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.

Pont ezt írtam le, shift tabbal alapvetően másik futtatott folyamatra vált és ott marad, amikor visszalépek.


1.

Megnézem, hátha megtalálom. kösz

2015. jan. 29. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!