Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Complete Edition-ból...

Sims 3 Complete Edition-ból hogy tudok kiegészítőket törölni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Sims 3 Complete Edition-t és letöltésnél megkérdezte, hogy melyik kiegészítők kellenek. Mindent feltettem, de játék közben rájöttem, hogy pár kiegészítőre semmi szükségem! Nagyon ritkán ugyan, de beakad néha a játék és látok rá esélyt, hogyha a felesleges kieg.-eket törlöm, nem fog kicsit sem akadni. Nem szeretném uniunstallálni az egészet és újra letölteni és kiválogatni, olyan megoldást keresek, amivel így, letöltve, feltelepítve ki tudnám szedni a felesleges dolgokat. Ha valaki tudja hogyan lehet, várom válaszát.

Előre is köszönöm!!



2015. jan. 30. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha programok telepítése és törlésénél nem jelennek meg egyenként, max. a program fájlokban vagy ahova telepítetted őket a kiegészítők mappáját tudod törölni amik nem kellenek. De az utóbbi valószínűleg bugokkal járhat, úgyhogy kénytelen leszel újratelepíteni az egészet.

Amúgy nekem 3 kiegészítővel(igaz cc-kkel) is "szaggatott", pedig nem a gépemmel van baj, azon játszom a simsnél jóval nagyobb gépigényű játékokat... A Sims 3 ilyen, rosszul van optimizálva. Ajánlom inkább neked is a Sims 4-et, én azzal játszom mióta kijött. :D

2015. febr. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nincs már gond vele. annyi volt a gond, h néha beakadt, de aztán kivettem 5 kieget és problémamentesen ment :) köszönöm a választ!
2015. márc. 8. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan tudtad kivenni a kiegeket? Nekem is fent van az összes, de sajnos nagyon lassú tőle a játék (béna gépem van)
2015. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!