Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell a sims 4-et eredeti...

Hogy kell a sims 4-et eredeti formájába visszaalakítani?

Figyelt kérdés
Már régóta játszok vele de sajnos elég kevés sim van már benne mert meghalnak (akikkel nem én játszok). Szeretném olyan formába visszaalakítani ahogy megvettem. Hogy lehetséges ez? kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

2015. jan. 31. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkezdessz egy új várossal játszani. A családodat bemásolhatod az új városba.
2015. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen másik világ? én csak a tartalmakat szeretném törölni. azt h kell?
2015. jan. 31. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy a "tartalmakat" szeretnéd törölni? Ahogy az első mondta, új játékot kell kezdeni, hogy minden eredeti állapotában legyen, az alap, már városban lakó Simek is életben legyenek, újra fiatalokként, stb.. Amikor elindítod a játékot, a jobb felső sarokban lévő plusz jellel tudsz új játékot kezdeni.


Ha egyedi tartalmakat telepítettél (a Mods mappába), onnan elég kitörölni, amire már nincs szükséged.

2015. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!